Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3.3V, 6:00, 450cd/m²;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Яскравість | 200cd-m%c2%b2-2-1690243 |
| Кути огляду | 75°/75°/60°/70° |
| Контролер дисплея | 0TA5180A |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 6:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 105.5x67.2x4.05mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |