РК-дисплей TFT 5,0", RGB 800x480px, 3.3V, IPS, 500cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, сенсорна панель (ємнісна);
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 5.00" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 500cd-m%c2%b2-2-1690246 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 120.70x78.30x4.70mm |
| Контролер сенсорної панелі | GT911 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |