ЖК-дисплей TFT 10,1", RGB 1280x800px, 3.3В, IPS, 450cd/m², інтерфейс MIPI, сенсорна панель (ємнісна) з покриттям anti-glare;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 800x1280px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 250cd-m%c2%b2-2-1690247 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Контролер дисплея | ILI9881C |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Розмір | 167.30x245.60x2.60mm |
| Температура зберігання | -30÷70°C |