РК-дисплей LCD TFT 4,3", RGB 480x272px, 3.3V, IPS, 450cd/m², 24-бітний RGB інтерфейс, сенсорна панель (резистивна), контролер SC7283;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | резистивний |
| Яскравість | 450cd-m%c2%b2-2-1690251 |
| Кути огляду | 80°/80°/80°/80° |
| Контролер дисплея | SC7283 |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 105.42x67.07x3.00mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |