РК-дисплей TFT 4,3", RGB 480x272px, 3,3В, 12:00, 250кд/м², інтерфейс 24-бітний RGB, сенсорна панель (ємнісна), з чорною рамкою, зовнішні розміри 175.00x100.00мм;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність | 480x272px |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Колір сенсорної панелі | чорний |
| Яскравість | 250cd-m%c2%b2-2-1690247 |
| Контролер дисплея | ST7282A |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | 12:00 |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Розмір | 175.00x100.00x5.13mm |
| Контролер сенсорної панелі | FT5446 |
| Температура зберігання | -30÷80°C |