РК-дисплей TFT 8,0", RGB 800x1280px, 3.3V, IPS, 350cd/m², інтерфейс MIPI 4 пари, сенсорна панель (ємнісна), стрічка 30pin;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 8" |
| Роздільна здатність | 800x1280px |
| Тип матриці | TN |
| Комунікаційний інтерфейс | MIPI |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 350cd-m%c2%b2-2-1690252 |
| Кути огляду | 85°/85°/85°/85° |
| Контролер дисплея | ILI9881C |
| Монтаж стрічки | до роз'єму FPC |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Орієнтація | повна |
| Робоча температура | -20÷60°C |
| Розмір | 114.66x184.16x2.80mm |
| Температура зберігання | -30÷80°C |