Світлодіодний індикатор 1x7, червоний, 0,36", 9,20мм, CA 10pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 7.50x14.00x8.50mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 9-20-1393834 |
| Висота символу (дюйм) | 0-36-1390929 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 5.80mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |