Світлодіодний дисплей 1x7, червоний, 1,20", 30,60мм, CC 10pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 28.80x40.80x9.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 30-60-1393826 |
| Висота символу (дюйм) | 1-20-1390937 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 5.80mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |