Матриця LED 5x8, D=7,62мм, червона, 57x91,2мм, CC 14pin, чорне тло; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 57.00x91.20x9.20mm |
| Кількість символів | 5x8 |
| Висота символу (мм) | 7.62 |
| Кількість виводів | 14 |
| Довжина виводів | 8.20mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |