Світлодіодний індикатор 3x7, синій, 0,28", 7,11мм, CC 12pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 22.53x10.00x6.10mm |
| Кількість символів | 3x7 |
| Висота символу (мм) | 7-11-1393832 |
| Висота символу (дюйм) | 0-28-1390928 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | синя |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |