Світлодіодний дисплей 1x7, червоний, 0,32", 8,10мм, CA 10pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 7.00x11.00x5.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 8.10mm |
| Висота символу (дюйм) | 0.32 |
| Кількість виводів | 10 |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |