Світлодіодна матриця 5x7, D=3 мм, помаранчева, 22,8x39,1 мм, CA 14pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 23.00x39.10x8.00mm |
| Кількість символів | 5x7 |
| Висота символу (мм) | 4.60 |
| Кількість виводів | 14 |
| Довжина виводів | 6.50mm |
| Колір світіння | помаранчевий |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -30÷100°C |
| Сертифікати | RoHS |