Світлодіодна матриця 8x8, D=4,8мм, червона, 1.9", 48x48мм, CA 24pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 48.00x48.00x9.00mm |
| Кількість символів | 8x8 |
| Висота символу (дюйм) | 1.90 |
| Кількість виводів | 24 |
| Довжина виводів | 4.60mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |