Сота LED 5x8, D=3мм, жовта, 23,5x37,6мм, CC 14pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 23.50x37.60mm |
| Кількість символів | 5x8 |
| Висота символу (дюйм) | 4.70 |
| Кількість виводів | 14 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | жовтий |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | катод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |