Світлодіодний дисплей 2x7, зелений (yellow green), 0,56", 14,20мм, CA 10pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 25.00x19.00x8.00mm |
| Кількість символів | 2x7 |
| Висота символу (мм) | 14-20-1393822 |
| Висота символу (дюйм) | 0-56-1390934 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | зелений (yellow green) |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |