Світлодіодна матриця 5x8, D=5мм, помаранчева, 37,8x60,6мм, CA 14pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 37.80x60.60x8.80mm |
| Кількість символів | 5x8 |
| Кількість виводів | 14 |
| Довжина виводів | 5.30mm |
| Колір світіння | помаранчевий |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |