LED-дисплей 1x7, червоний, 5,00", 126,50мм, CA 10pin (сегмент 7x2LED), чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 105.00x140.00x16.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 126.50 |
| Висота символу (дюйм) | 5.00 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 5.20mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |