Світлодіодний дисплей 2x7, зелений (pure green), 0,80", 20,40мм, CA 18pin, чорне тло; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 35.80x25.80x10.00mm |
| Кількість символів | 2x7 |
| Висота символу (мм) | 20.40mm |
| Висота символу (дюйм) | 0-80-1390935 |
| Кількість виводів | 18 |
| Довжина виводів | 4.30mm |
| Колір світіння | зелений (pure green) |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |