Світлодіодна матриця 8x8, D=1,9мм, червона, 0.7", 20,2x20,2мм, CA 16pin, чорне тло; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 20.20x20.20x5.90mm |
| Кількість символів | 8x8 |
| Висота символу (дюйм) | 0.70 |
| Кількість виводів | 16 |
| Довжина виводів | 7.30mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |