Світлодіодний дисплей 1x7, червоний, 1,50", 38,10 мм, CA 10pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 30.60x44.00x8.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 38-10-1393828 |
| Висота символу (дюйм) | 1-50-1390938 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |