Світлодіодний дисплей 1x7, зелений, 2,30", 56,80мм, CA 10pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 47.80x69.70x12.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 56.80 |
| Висота символу (дюйм) | 2.30 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 5.60mm |
| Колір світіння | зелений (pure green) |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |