Світлодіодний дисплей 1x7, зелений, 4,00", 101,60мм, CA 10pin, чорне тло; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 90.00x122.00x15.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 101-60-1393819 |
| Висота символу (дюйм) | 4-00-1390943 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 7.30mm |
| Колір світіння | зелений (pure green) |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |