Світлодіодний дисплей 1x7, червоний, 0,80", 20,40мм, CA 16pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 20.00x27.70x8.40mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 20.40mm |
| Висота символу (дюйм) | 0-80-1390935 |
| Кількість виводів | 16 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 90szt-1687287 |
| Сертифікати | RoHS |