Світлодіодний дисплей 3x7, червоний, 0,56", 14,20мм, CA 12pin, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 37.60x19.00x8.00mm |
| Кількість символів | 3x7 |
| Висота символу (мм) | 14-20-1393822 |
| Висота символу (дюйм) | 0-56-1390934 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -20÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |