Світлодіодний дисплей 1x7, червоний, 1,80", 45,00мм, CA 10pin L=5.2мм, чорний фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 38.00x56.00x11.00mm |
| Кількість символів | 1x7 |
| Висота символу (мм) | 45-00-1393830 |
| Висота символу (дюйм) | 1-80-1390939 |
| Кількість виводів | 10 |
| Довжина виводів | 5.20mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | чорний |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |