Світлодіодний дисплей 4x7, зелений (yellow green), 0,39", 9,90мм, CA 16pin L=6.8мм, сірий фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 30.02x12.80x7.00mm |
| Кількість символів | 4x7 |
| Висота символу (мм) | 9-90-1393835 |
| Висота символу (дюйм) | 0-39-1390930 |
| Кількість виводів | 16 |
| Довжина виводів | 6.80mm |
| Колір світіння | зелений (yellow green) |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Сертифікати | RoHS |