Світлодіодний індикатор 4x7, синій, 0,39", 9,90 мм, CA 12pin L=5.0 мм, сірий фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 39.90x14.00x7.00mm |
| Кількість символів | 4x7 |
| Висота символу (мм) | 9-90-1393835 |
| Висота символу (дюйм) | 0-39-1390930 |
| Кількість виводів | 12 |
| Довжина виводів | 5.00mm |
| Колір світіння | синя |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Сертифікати | RoHS |