Світлодіодний дисплей 3x7, червоний, 0,39", 10,00 мм, CA 16pin L=5.0 мм, сірий фон; RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 30.02x12.80x7.00mm |
| Кількість символів | 3x7 |
| Висота символу (мм) | 10-00-1393816 |
| Висота символу (дюйм) | 0-39-1390930 |
| Кількість виводів | 16 |
| Довжина виводів | 5.00mm |
| Колір світіння | червоний |
| Колір фону | сірий |
| Спільний електрод | анод |
| Робоча температура | -25÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Сертифікати | RoHS |