Світлодіод SMD-5050 (2020) з анти-УФ лінзою, червоний, (30 люмен), h=5.20 мм, 30°, PLCC6; RoHS
| Тип продукту | Світлодіод SMD |
|---|---|
| Розмір корпусу (мм) | 5050-1345280 |
| Розмір корпусу (дюйм) | 2020-1312607 |
| Висота | 2.25мм |
| Тип корпусу / Кількість контактних площадок | PLCC6 |
| Колір світіння | червоний |
| Тип лінзи | випукла |
| Форма лінзи | кругла |
| Тип заливки | прозора |
| Яскравість | 30lm |
| Кут світіння | 30° |
| Робоча температура | -40÷85°C |
| Механічні властивості | з анти-УФ лінзою |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 1000szt-228177 |
| Тип пакування | ролик |
| Сертифікати | RoHS |