Дисплей LCD TFT 4,3", RGB 800x480px, 3.3V, IPS, 450cd/m², інтерфейс 24-біт RGB, сенсорна панель (ємнісна), з чорною рамкою, зовнішні розміри 105.50x67.20mm;
| Тип продукту | TFT LCD дисплей |
|---|---|
| Діагональ екрану | 4.30" |
| Роздільна здатність | 800x480px |
| Тип матриці | IPS |
| Комунікаційний інтерфейс | RGB |
| Сенсорний дисплей | ємнісний |
| Яскравість | 450cd-m%c2%b2-289477 |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Розмір | 105.50x67.20mm |