Монохромний РК-дисплей COG FSTN 240x64px, 144.90x56.20мм, підсвічування білим світлодіодом, сірий фон, білі пікселі, інтерфейс 8080/6800/SPI, контролер ST7565P*2;
| Розмір вікна | 144.90x56.20mm |
|---|---|
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансмісійна |
| Роздільна здатність | 240x64px |
| Тип контролера | ST7567 |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | білі |
| Колір фону | сірий |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -20÷70°C |
| Температура зберігання | -30÷80°C |