Монохромний ЖК-екран COG FSTN 240x64px, 120.20x55.10mm, підсвічування LED біле, синій фон, білі пікселі, інтерфейс SPI;
| Зовнішній розмір | 126.20x55.10мм |
|---|---|
| Розмір вікна | 120.20x55.10mm |
| Технологія | FSTN |
| Поляризація | трансфлексійна |
| Роздільна здатність | 256x64px |
| Тип контролера | UC1608xGBE |
| Комунікаційний інтерфейс | SPI |
| Монтаж стрічки | паяні |
| Колір пікселів | білі |
| Колір фону | синій |
| Колір підсвічування | білі |
| Живляча напруга | 3.3В |
| Робоча температура | -10÷70°C |
| Температура зберігання | -20÷70°C |