Світлодіодний дисплей, лінійка, 1,74х5мм х10, зелений (pure green), 25,4х10,1мм, 20 контактів L=6.4мм, чорний фон;
RoHS
| Тип продукту | Світлодіодний дисплей |
|---|---|
| Розмір | 25.40x10.10x6.80mm |
| Кількість виводів | 20 |
| Довжина виводів | 6.30mm |
| Колір світіння | зелений (pure green) |
| Колір фону | чорний |
| Робоча температура | -30÷80°C |
| Тип пакування | лоток |
| Кількість у пакуванні (шт) [MPQ] | 300szt-1687176 |
| Сертифікати | RoHS |