Przetwornica DC/DC 3,0W, Vin=18-75Vdc, Vout= 5Vdc/600mA, izol. 1,6kVdc /SIP8/; Traco Power; RoHS
| Moc | 3W |
|---|---|
| Obudowa | SIP8 |
| Napięcie wejściowe | 18-75V |
| Ilość wyjść | 1 |
| Napięcie wyjściowe | 5V |
| Prąd wyjściowy | 600mA |
| Typ przetwornicy | Izolowana |
| Napięcie izolacji | 1.6kV |