InterElcom na TEK.day 2023 we Wrocławiu.

Dziękujemy za wartościowe rozmowy, liczne spotkania oraz wymianę doświadczeń na TEK.day 2023 we Wrocławiu.  

Targi TEK.day 2023 odbyły się 30 marca w Tarczyński Arena we Wrocławiu. Było to jednodniowe wydarzenie “dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z branżą elektroniczną”. 

W tym roku dostępnych było około 120 stoisk obsadzonych przez kluczowe firmy zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją elektroniki. Nie zabrakło także InterElcom. Nasi eksperci dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w doborze odpowiednich komponentów, projektowaniu i produkcji urządzeń elektronicznych, tworzeniu oprogramowania embedded i aplikacji komputerowych do sterowników. Prezentowali także próbki komponentów spośród szerokiej oferty InterElcom. Na naszym stoisku można było zobaczyć m.in. diody led, przekaźniki, wyświetlacze TFT, przełączniki, przetwornice, złącza, dławnice, a także maszyny do obróbki przewodów. 


TEK.day to doskonała okazja do odświeżenia relacji z dotychczasowymi partnerami oraz wypracowania przestrzeni do przyszłej współpracy.

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Przeczytaj również

Zapraszamy na TEK.day 2023.

Zapraszamy na TEK.day 2023. “TEK.day to jednodniowe targi, dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki”. Wydarzenie w tym roku odbędzie się 30.03

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36