Zgrzewanie ogniw w pakiety

pakietyOgniw Strona i FB 0000587

Firma InterElcom, jako wiodący dystrybutor elementów i urządzeń elektronicznych, jest w stanie zaprojektować pakiet bateryjny i akumulatorowy dla każdego zastosowania i w różnorodnej konfiguracji. Jako eksperci w swojej dziedzinie projektujemy pakiety do zasilania urządzeń uwzględniając potrzeby klientów.

W czasie procesu projektowania bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania klienta odnośnie specyfikacji pakietu uwzględniając następujące elementy:

  • napięcie
  • zasilanie prądem
  • czas pracy
  • dostępna przestrzeń

 

Jednocześnie bardzo rygorystycznie przestrzegamy wymagań wynikających z obowiązujących przepisów prawa. Projekt jest szczegółowo uzgadniany z klientem dla zapewnienia optymalnych parametrów projektowanego wyrobu. Zaprojektowane pakiety są dokładnie sprawdzane przez naszych specjalistów w celu weryfikacji spełniania założonych parametrów eksploatacyjnych.
Przykładowym pakietem wykonanym w firmie InterElcom może być pakiet Samsung – ICR18650-22F3S1P zawierający Akumulator Li-Ion, 18650 x3, 11,1V/2200mAh, PCM, przewody, złącze JST, 3S1P.

Dodatkowo przy tworzeniu pakietów należy uwzględnić dodatkowe wysokiej jakości niezbędne elementy:

  • izolator samoprzylepny
  • koszulka termokurczliwa
  • rękaw termokurczliwy
  • przewody
  • złącza

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami, w razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: info@interelcom.com lub telefonicznego: 717807836

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Gniazda bezpiecznikowe

Rodzaje i zastosowanie gniazd bezpiecznikowych

Czym są gniazda bezpiecznikowe? Najprościej rzecz ujmując, gniazda bezpiecznikowe są główną składową każdego z bezpieczników. W celu odpowiedniego zabezpieczenia instalacji, trzeba wiedzieć jaki rodzaj gniazd

Dobieranie rezystora do diody

Dynamiczny rozwój technologii produkcji elementów i podzespołów elektronicznych, oraz stale rosnąca świadomość ekologiczna sprawiają, że  w coraz większym stopniu klienci decydują się na zakup diody LE

Przeczytaj również

Dobór Artykułów Elektronicznych

Jak dobrać elementy elektroniczne?

Przed wyborem odpowiednich komponentów elektrycznych stoi każdy projektant, inżynier i elektryk, którzy tworzą układy, projektują od podstaw nowe urządzenia. Jak dobrać odpowiednie elementy? Czy jest na to jakieś uniwersalne rozwiązanie? O tym przeczytacie Państwo w dzisiejszym artykule. 

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36