Zapraszamy na wystawę

Dystrybutor komponentów elektronicznych InterElcom zaprasza na wystawę OK! art. w Galerii Miejskiej we Wrocławiu, trwającą do soboty 23.10.2021.
Budujemy miasto sztuki

InterElcom tworzy zespół doświadczonych specjalistów, najlepszych w branży dystrybucji, projektowania i montażu elementów elektronicznych.

Cenimy naszych współpracowników za ogromną wiedzę i zaangażowanie, ale również pasje, którymi dzielą się z nami i w których mamy szansę współuczestniczyć. W InterElcom wierzymy w rozwój organizacji nie tylko pod kątem biznesowym. Na co dzień staramy się pracować w duchu work-life balance, poszukiwać możliwości wsparcia interesujących inicjatyw – zarówno sportowych, artystycznych czy wolontariatów.

Jedną z inicjatyw o której chcielibyśmy z dumą opowiedzieć jest trwająca do soboty 23.10.2021, prezentowana w Galerii Miejskiej we Wrocławiu wystawa OK! art. Wernisaż ma charakter dokumentacyjno-artystyczny, pozwala widzowi odkryć charakter i dotychczasową działalność fundacji OK! art. założonej przez Mariusza Mikołajka, Witolda Liszkowskiego i Jana Mikołajka. Eksponaty prezentowane na wystawie to zarówno efekt działań artystycznych trzech założycieli (indywidualnych oraz powstałych podczas licznych wspólnych działań z innymi artystami) jak również zapis niemal dziesięciu lat działalności fundacji. Materiały archiwalne jak zdjęcia, filmy czy eksponaty pozwolą nam poznać trochę historii i zobaczyć jak wrocławska OK! art funkcjonowała „od kuchni” przez niemal dekadę.

Więcej o wystawie przeczytać można tu: https://galeriamiejska.pl/ok-art/

Ogromną przyjemność stanowi dla nas zarówno uczestnictwo jak i patronat nad wydarzeniami kulturalnymi czy sportowymi. Jedną z najważniejszych w naszej organizacji wartości jest klient. Nasze zobowiązanie to dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów, pomoc oraz wsparcie na polu technicznym i biznesowym. Nasza misja to działalnie na rzecz rozwoju środowiska i wielu aspektów otoczenia w jakim funkcjonuje nasz klient. W InterElcom staramy się skutecznie łączyć te trzy elementy w codziennej pracy.

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

spr bór

InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.

Przeczytaj również

Szkolenie z projektowania urządzeń

InterElcom szkolenie EMC

W ostatnim tygodniu w siedzibie firmy Interelcom odbyło się szkolenie z projektowania urządzeń pod kątem zgodności oraz oceny badań EMC.

Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36