Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

Zespół Oldboyów zdobył pierwsze miejsce w tegorocznych Mistrzostwach Polski Masters w Kaliszu w kategorii +45. Najlepszym strzelcem i najlepszym zawodnikiem turnieju został Artur Szabat. Jest to znakomite zwieńczenie bardzo udanego sezonu dla drużyn SPR Bór. Zespół seniorski bowiem zdobył Mistrzostwo I ligi grupy B. Dało to możliwość bezpośredniej walki o grę w Lidze Centralnej. Po zaciętych meczach seniorzy przepustki nie wywalczyli. Jednak tegoroczne wyniki i tak są świetnym osiągnięciem, obiecującym prognostykiem na przyszłość i sezon należy zaliczyć do udanych. Tym bardziej że SPR BÓR to również projekt, który nieprzerwanie popularyzuje sport wśród dzieci i młodzieży, prowadząc na co dzień drużyny młodzieżowe, dziecięce oraz wspierając młode talenty.

Zarówno w sporcie, jak i w biznesie ważna jest codzienna determinacja i ciągły rozwój, co przekłada się na zamierzone efekty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

spr bór

InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.

Przeczytaj również

Szkolenie z projektowania urządzeń

InterElcom szkolenie EMC

W ostatnim tygodniu w siedzibie firmy Interelcom odbyło się szkolenie z projektowania urządzeń pod kątem zgodności oraz oceny badań EMC.

spr bór

InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36