Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

Zespół Oldboyów zdobył pierwsze miejsce w tegorocznych Mistrzostwach Polski Masters w Kaliszu w kategorii +45. Najlepszym strzelcem i najlepszym zawodnikiem turnieju został Artur Szabat. Jest to znakomite zwieńczenie bardzo udanego sezonu dla drużyn SPR Bór. Zespół seniorski bowiem zdobył Mistrzostwo I ligi grupy B. Dało to możliwość bezpośredniej walki o grę w Lidze Centralnej. Po zaciętych meczach seniorzy przepustki nie wywalczyli. Jednak tegoroczne wyniki i tak są świetnym osiągnięciem, obiecującym prognostykiem na przyszłość i sezon należy zaliczyć do udanych. Tym bardziej że SPR BÓR to również projekt, który nieprzerwanie popularyzuje sport wśród dzieci i młodzieży, prowadząc na co dzień drużyny młodzieżowe, dziecięce oraz wspierając młode talenty.

Zarówno w sporcie, jak i w biznesie ważna jest codzienna determinacja i ciągły rozwój, co przekłada się na zamierzone efekty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Przeczytaj również

Zapraszamy na TEK.day 2023.

Zapraszamy na TEK.day 2023. “TEK.day to jednodniowe targi, dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki”. Wydarzenie w tym roku odbędzie się 30.03

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości, spokoju i nadziei, a także niech będą

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36