Projektowanie układów elektronicznych – Od koncepcji do realizacji

InterElcom to ekspert w dziedzinie projektowania układów elektronicznych, oferujący wszechstronne rozwiązania dla przemysłu oraz użytku codziennego. Nasza dedykowana grupa specjalistów zajmuje się pełnym zakresem projektów – rozpoczynając od szczegółowego zrozumienia potrzeb Klienta, a kończąc na tworzeniu poszczególnych etapów wdrożenia projektu układu elektronicznego. W tym zakresie wykonywane są prototypy, oprogramowanie i nie tylko.

 

Specjalizujemy się w aplikacjach związanych optoelektroniką. Realizujemy projekty związane z panelami LED, w tym lampy i podświetlenia. Na co dzień pracujemy z aplikacjami, z wykorzystaniem wyświetlaczy LCD. Są to na przykład panele obsługi sterowników, wyświetlacze HDMI. 

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyceny projektu. Razem stworzymy innowacyjne rozwiązania, które przekształcą Twoje wizje w rzeczywistość. InterElcom – Twój zaufany partner w tworzeniu elektroniki przyszłości.

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Przeczytaj również

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

InterElcom na TEK.day 2023 we Wrocławiu.

Dziękujemy za wartościowe rozmowy, liczne spotkania oraz wymianę doświadczeń na TEK.day 2023 we Wrocławiu.  https://youtu.be/GWQWAUhDKhI Targi TEK.day 2023 odbyły się 30 marca w Tarczyński Arena

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36