Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem -  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.
zmiana siedziby

Nieustanne doskonalenie się i rozwój to podstawowe wartości firmy InterElcom. Dlatego właśnie, zdecydowaliśmy się przenieść naszą działalność do nowej siedziby! Od dnia 03.01.2022 nasza firma funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

Zwiększona ponad trzykrotnie objętość magazynów pozwoli nam przyspieszyć proces dystrybucji elementów i podzespołów elektronicznych

Nowoczesna przestrzeń biurowa będzie miejscem, w którym nasi niezastąpieni specjaliści rozwiną skrzydła, aby sprawnie i dynamicznie realizować zlecenia i projekty. 

Nowa przestrzeń pozwoli nam udoskonalić proces dystrybucji komponentów elektronicznych. Podniesiemy zdolności produkcyjne oraz jakość naszego montażu PCB. Planujemy również wzbogacić nasze portfolio o nowe usługi, takie jak cięcie i obróbka przewodów.

Zachęcamy do śledzenia nowości na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Przeczytaj również

Zapraszamy na TEK.day 2023.

Zapraszamy na TEK.day 2023. “TEK.day to jednodniowe targi, dedykowane dla osób profesjonalnie związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki”. Wydarzenie w tym roku odbędzie się 30.03

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36