InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.
spr bór

 

Boże Narodzenie oraz zbliżający się początek Nowego Roku to czas podsumowań, wspólnego świętowania w gronie bliskich i celebracji. Rok 2021 był wyjątkowy dla InterElcom, firma rozwijała się nie tylko pod kątem biznesowym, lecz angażowała się również w działalność pozabiznesową. W mijającym roku, InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie, które swoją działalnością wspiera rozwój młodych talentów piłki ręcznej Dolnego Śląska. To inicjatywa, która rok rocznie osiąga coraz większe sukcesy i szerzy popularność sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie to również wspaniała drużyna seniorska. InterElcom czerpie ogromną radość z obserwowania rozwoju Stowarzyszenia i coraz lepszych osiągnięć zarówno dzieci, młodzieży jak i drużyny seniorskiej. W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, SPR BÓR zorganizowało świąteczną galę, podczas której wyraziło podziękowania za wsparcie otrzymane od partnerów i sponsorów w roku 2021 oraz latach poprzedzających, w tym również firmie InterElcom.

Jako wyraz wdzięczności, SPR BÓR Oborniki Śląskie przekazał na ręce Zarządu pamiątkową kartkę z najlepszymi życzeniami świątecznymi. W imieniu całego zespołu InterElcom życzymy wszystkim osobom zaangażowanym w działanie i rozwój Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie, wszystkiego najlepszego na nadchodzący rok. Wielu sukcesów, zwycięstw i nieustającej motywacji do pracy.

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Przeczytaj również

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym Klientom i Partnerom składamy najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Państwu, aby nadchodzący czas Świąt był pełen pokoju, odpoczynku i pięknych

Przełączniki

Przełączniki to jedne z podstawowych elementów elektronicznych, umożliwiających łatwe kontrolowanie pracy urządzenia. Wykorzystywane są do różnego rodzaju interakcji.  Przełączniki typu Rocker, znane także pod nazwą

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36