InterElcom wspiera SPR BÓR

InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie.
spr bór

 

Boże Narodzenie oraz zbliżający się początek Nowego Roku to czas podsumowań, wspólnego świętowania w gronie bliskich i celebracji. Rok 2021 był wyjątkowy dla InterElcom, firma rozwijała się nie tylko pod kątem biznesowym, lecz angażowała się również w działalność pozabiznesową. W mijającym roku, InterElcom z ogromną przyjemnością kontynuował współpracę ze Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie, które swoją działalnością wspiera rozwój młodych talentów piłki ręcznej Dolnego Śląska. To inicjatywa, która rok rocznie osiąga coraz większe sukcesy i szerzy popularność sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie to również wspaniała drużyna seniorska. InterElcom czerpie ogromną radość z obserwowania rozwoju Stowarzyszenia i coraz lepszych osiągnięć zarówno dzieci, młodzieży jak i drużyny seniorskiej. W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, SPR BÓR zorganizowało świąteczną galę, podczas której wyraziło podziękowania za wsparcie otrzymane od partnerów i sponsorów w roku 2021 oraz latach poprzedzających, w tym również firmie InterElcom.

Jako wyraz wdzięczności, SPR BÓR Oborniki Śląskie przekazał na ręce Zarządu pamiątkową kartkę z najlepszymi życzeniami świątecznymi. W imieniu całego zespołu InterElcom życzymy wszystkim osobom zaangażowanym w działanie i rozwój Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Bór Oborniki Śląskie, wszystkiego najlepszego na nadchodzący rok. Wielu sukcesów, zwycięstw i nieustającej motywacji do pracy.

 

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Sukcesy SPR BÓR

InterElcom jako dumny sponsor lokalnej drużyny piłki ręcznej z Obornik Śląskich SPR BÓR – JOYNEXT z wielką radością przyjmuje ostatnie wiadomości płynące z obozu drużyny.

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

Przeczytaj również

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt!

Firma InterElcom pragnie złożyć swoim Klientom najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2022 roku.

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36