InterElcom na Evertiq Expo w Warszawie

Zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży elektronicznej w Polsce – Evertiq Expo Warszawa. Tegoroczna edycja odbędzie się 26 października na PGE Narodowym, gdzie będą prezentowane najnowsze innowacje z dziedziny projektowania, produkcji i dystrybucji elektroniki. Czekamy na Was na stoisku nr 65 od godziny 09:00 do 16:00.

Udział w Evertiq Expo to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i odkrycia potencjału rynku elektronicznego. Nie przegap tej okazji i przyjdź poznać naszą ofertę InterElcom. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Miejsce:

Evertiq Expo Warsaw 2023

PGE Narodowy, Ul. Wybrzeże Szczecińskie, 03-901 Warszawa, Polska

Stoisko: 65

 

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami. Do zobaczenia 26 października!

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Wysokiej jakości wyświetlacze od InterElcom

InterElcom jest dystrybutorem i dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych.  Specjalizujemy się w optoelektronice. Oferujemy bogaty asortyment wyświetlaczy. W naszym katalogu znajdą Państwo obszerny wybór wyświetlaczy

Przeczytaj również

zmiana siedziby

Nowa siedziba InterElcom

Pragniemy Państwa poinformować, że od dnia 03.01.2022 nasza firma InterElcom funkcjonuje pod nowym adresem –  ul. Krzemieniecka 50a, 54-613 Wrocław.

InterElcom na TEK.day 2023 we Wrocławiu.

Dziękujemy za wartościowe rozmowy, liczne spotkania oraz wymianę doświadczeń na TEK.day 2023 we Wrocławiu.  https://youtu.be/GWQWAUhDKhI Targi TEK.day 2023 odbyły się 30 marca w Tarczyński Arena

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36