Elektronika na pierwszym planie: InterElcom na Targach Evertiq w Krakowie

14 czerwca miały miejsce Targi Evertiq w Krakowie, które zalicza się do najważniejszych imprez branży elektronicznej w południowej Polsce w tym roku. Event ten jest dedykowany dla osób, które swoją pracę wiążą z projektowaniem i produkcją elektroniki.

Jako dynamicznie rozwijający się dystrybutor elementów elektronicznych, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Evertiq w Krakowie. Na stoisku InterElcom nasi handlowcy i inżynierowie, udzielali porad i informacji na temat dostępnej oferty.

Prezentowaliśmy m.in. maszyny do obróbki przewodów, kondensatory, diody LED, baterie, dławnice, złącza, przełączniki oraz bloki zaciskowe, popularnie zwane terminal block. Zapewniliśmy również atrakcje dla podniebienia w postaci smakowitych, kolorowych krówek.

Chcielibyśmy podziękować za liczne i inspirujące spotkania oraz konstruktywne rozmowy, które, jak wierzymy, staną się podstawą dla przyszłej współpracy.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Udostępnij:

Zobacz inne artykuły

Przeczytaj również

InterElcom – mecenasem kultury

Z radością informujemy, że 16 października odbyła się oficjalna prezentacja albumu zatytułowanego „Malarstwo jako źródło” poświęconego twórczości artysty malarza Mariusza Mikołajka. Ta obszerna, pięknie wydana

Masz pytanie? Napisz do nas lub zadzwoń

71 780 78 36